Кмете, виж!
Начало
Сигнали
Подай сигнал
Вход
Относно
Общи условия
Декларация за защита на ЛД
За проекта
Информация за сигнал
Описание
Състояние
Сигналът е входиран в документооборотната система на администрацията
Относно
Шум от самолети
Описание
Изглежда от няколко месеца самолетите, кацащи и излитащи от летище София, минават над жилищната част на София и конкретно през ж.к. Хаджи Димитър, където живея. Проблемът е, че самолетите прелитат ниско и създават сериозен шум. А най-големият проблем е, че това се случва и през малките часове на нощта. Всяка вечер се събуждам от прелитащи самолети. Преди няколко седмици един от тях създаде толкова сериозен шум, че се включиха аларми на колите! При проверка в сайта на летище София кой е кацащият по това време полет, се оказа, че такъв пътнически няма. Интересува ме защо не се ползва другият заход за кацане и излитане от летището, който не минава през основни и силно заселени жилищни квартали на София. Смятам, че поне за малките часове на нощта това е необходимо решение.
Категория
Други
Подкатегория
Нарушаване на обществения ред
Получен на
06.08.2020 г. 11:26:17
Номер на сигнал
1851
Местоположение
Организация
София, Столична Община
Адрес
гр. Sofia, кв. Hadzhi Dimitar, район rajon Poduyane, ул. ulitsa "Kakrinsko Hanche", № 18
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове
Движение на сигнала
#
Дата
Състояние
Информация
Прикачени файлове
1
06.08.2020 г. 11:26:17
Подаване на сигнала на "Кмете, виж!"
Подаден е сигнал
2
06.08.2020 г. 12:23:30
Изпратен на администрацията
Чака отговор от администрация
3
07.08.2020 г. 17:49:00
Получил отговор
Получен отговор от администрация
СОА20-КЦ51-46193 k.pdf
4
01.09.2020 г. 11:28:00
Получил отговор
Получен отговор от администрация
Отговор_Х.Димитър_06.08.2020.pdf