Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Successfully completed
Subject
Състояние на зелени площи след строеж на паркинг
Description
През м. септември се построи паркинг на ул. Константин Будин в ж.к. Надежа. По време на изграждането тревните площи на поземлен имот 68134.1386.2616 и поземлен имот 68134.1386.2624 - Общинска частна собственост, освен за депо на строителни материали се превърнаха и в полощадка на която се разбъркваха необходимите смеси. Ремонта отдавна приключи, строителите си замоинаха и оставиха градинката потънала в остатици от строителни материалите, които използваха, примесени с едри камъни и натрощени тухли. Ще има ли трева на това място през следващите години? Кой е приел работата ? Има ли протокол с оценка на извършената работа? Иначе, приветствам построяването на паркинга!..
Category
Pollution of public areas
SubCategory
The presence of graffiti on public property
Received date
05.10.2020 г. 07:53:15
Issue number
1930
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. g.k. Nadezhda 1, район Rajon Nadezjda, ул. ulitsa "Tsarevets", № 15
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
05.10.2020 г. 07:53:15
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
05.10.2020 г. 14:41:01
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
09.11.2020 г. 10:37:00
Successfully completed
Получен отговор от администрация
img29B6.pdf