Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Пътна инфраструктура
Description
На тази улуца, в протежение на 200 м, има 14 лежащи полицая, без никакви предпоставки за тях, всеки с различна височина, без хоризонтална и вертикална маркировка. Разбирам, че в жилищни райони скороста трябва да бъде ограничена, но не е това начина. В случая някой си е позволил да сложи дори знак " частна собственост " за улуцата, което е против всякакви правила и закони. Този път съществува повече от 5 десетилетия и не е редно, нито законно да бъде ограничаван достъпа на живущите. Моля за съдействие!
Category
Road signaling
SubCategory
Missing or faded road marking; mismatch in signaling regulating street traffic
Received date
05.04.2021 г. 12:55:12
Issue number
2117
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. ж.к. Камбаните, район Район Панчарево, ул. улица „Соколна“, № 2
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
05.04.2021 г. 12:55:12
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
06.04.2021 г. 10:49:35
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
12.05.2022 г. 15:29:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
17933.pdf
4
15.06.2022 г. 09:25:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
17933k.pdf