Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Развалена врата на детска площадка
Description
Здравейте, Подавам този сигнал за развалена врата на детска площадка.Самата врата не се затваря и представлява опасност за децата. Моля за съдействие. Прилагам снимка.
Category
Children''s playgrounds
SubCategory
Damaged, broken or missing facilities on playgrounds
Received date
20.06.2022 г. 01:08:33
Issue number
2414
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. квартал Манастирски ливади, район район Триадица, ул. улица „Цанко Лавренов“, № 9
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
20.06.2022 г. 01:08:33
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
22.06.2022 г. 14:38:30
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
14.07.2022 г. 10:26:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-КЦ01-30146, 30148 - Триадица, копие КЦ.pdf
4
25.07.2022 г. 10:17:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img649E.pdf
5
25.08.2022 г. 19:19:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img3913.pdf