Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Голяма дупка на пътя
Description
Здравейте, Жиея на тази улица и ми е много трудно предвижването с кола заради големите дупки на пътя. Прилагам снимка. Моля за вашето съдействие.
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
02.11.2021 г. 10:37:15
Issue number
2235
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Kiliite, район Rajon Vitosja, ул. ulitsa "Star Belovodski pat", № 69
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
02.11.2021 г. 10:37:15
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
03.11.2021 г. 10:31:35
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
25.11.2021 г. 16:57:00
Received an answer
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви е изпратен до районна администрация "Витоша." за извършване на проверка на място и изготвяне на становище, необходими на Столична община за последващо процедиране
4
30.11.2021 г. 15:19:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img4E15.pdf