Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Контейнери за смет
Description
Един от контейнерите за разделно събиране на отпадъците - този за стъкло, в самото начало на улица Иван Вазов, при кръстовището й с булевард Васил Левски, в София, е препълнен вече няколко седмици и никой не го събира. Другите два контейнера се събират регулярно, но не и този.
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Non-scheduled waste containers
Received date
27.04.2021 г. 11:02:42
Issue number
2124
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Old City Center, район rayon Sredets, ул. ulitsa "Slavyanska", № 26, вх. 40
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
27.04.2021 г. 11:02:42
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
27.04.2021 г. 14:01:06
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
21.06.2021 г. 09:36:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
imgFF67.pdf