Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Пътна инфраструктура
Description
Здравейте, видно е , че южната дъга вече работи. Но ул.Патриарх Герман, в участъка между Цариградско шосе и Околовръстния Път на София е в ужасно състояние, все по-невъзможен за преминаване. Градския транспорт се затруднява също, да не говорим за амортизацията му. Липсват тротоари. За вело алея да не говорим. Не възнамерявате ли да го ремонтирате? Кога и в какви срокове?
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
30.03.2021 г. 08:45:54
Issue number
2099
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. в.з. Врана - Герман, район Район Панчарево, ул. улица „Патриарх Герман“, № 113
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
30.03.2021 г. 08:45:54
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
30.03.2021 г. 12:22:51
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
05.04.2021 г. 13:46:00
Received an answer
Ул. "Патриарх Герман" в указания участък се поддържа от Столична община по линия на текущия ремонт, по съществуващо положение. Сигналът e изпратен до район "Панчарево" за становище.