Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Спиране в бус лента
Description
Както можете да видите на прикачените снимки, има няколко автомобила, които са спрели в бус лентата и са пуснали аварийните светлини (явно мислейки, че това оправдава действията им и че могат да правят каквото си поискат). На една от снимките ще видите как покрай тях минава полицейски автомобил, който просто подминава нарушителите. На друга снимка ще видите тролейбус трябва да заобиколи спрелите в бус лентата автомобили, които затрудняват движението му. Няколко метра в посока Софийски университет има поставена камера над бус лентата, но явно тя не притеснява някои хора да правят нарушения при движението си по пътищата, което води до въпроса дали тази камера и хората, отговорни за следенето и спазването на правилата, работят. Надявам се да се вземат мерки и такива нарушители да бъдат санкционирани, за да се научат, че така не се прави.
Category
Parking
SubCategory
Incorrectly parked cars on the roadway or sidewalk in the blue / green area.
Received date
19.04.2022 г. 11:31:39
Issue number
2363
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. Old City Center, район район Средец, ул. булевард „Васил Левски“, № 65, вх. 59
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
19.04.2022 г. 11:31:39
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
20.04.2022 г. 11:07:15
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
22.04.2022 г. 09:06:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-КЦ01-18146-18151-18155 ОП ЦГМ.pdf
4
13.07.2022 г. 16:15:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img5E81.pdf
5
13.07.2022 г. 16:15:00
Successfully completed
Приключен от администрацията