Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Отпадъци
Description
Вече втора седмица не ми се изхвърля кофата за боклук, оправданието е, че кофата ми е счупена. Взима се само най-горният плик, а боклука от долу си стой. Снимката която прикачам е след минаване на фирмата за сметосъбирането. Въпросът ми е до кога ще трябва да си плащаме данъците и да тънем в боклук?
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Non-scheduled waste containers
Received date
22.06.2021 г. 16:36:45
Issue number
2161
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. село Лозен, район Район Панчарево, ул. улица „Шипка“, № 17, вх. 9
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
22.06.2021 г. 16:36:45
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
23.06.2021 г. 17:22:38
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
30.06.2021 г. 15:37:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img3B9A.pdf