Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Successfully completed
Subject
Труп на поредното прегазено животно заради бърза скорост
Description
Още едно прегазено животно поради идиотска скорост, моля погрижете се.
Category
Ecology. Green system
SubCategory
Open carcasses of animals
Received date
01.06.2023 г. 12:46:41
Issue number
4095
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. g.k. Druzhba 2, район Iskar, ул. Boulevard "Tsarigradsko shose", № 363
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
01.06.2023 г. 12:46:41
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
02.06.2023 г. 14:23:11
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
02.06.2023 г. 15:31:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
отговор труп бул. Цариградско шосе 365.pdf
4
05.06.2023 г. 15:26:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
Отговор на сигнал за труп, бул. Цариградско шосе 363.pdf
5
05.06.2023 г. 15:26:00
Successfully completed
Приключен от администрацията