Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Пътна инфраструктура
Description
Здравейте, от доста време живея в района. Откакто беше реконструирана ул. Витошки Камбани в участъка между ул. Малък резен и ул. Клен тя става все по натоварена, но не и регулирана. Не смятате ли, че би било добре да има вертикална маркировка в района и особено на ул. Витошки Камбани и ул. Малък резен?
Category
Road signaling
SubCategory
Missing or damaged road signs
Received date
29.01.2020 г. 08:48:55
Issue number
1576
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. в.з. Малинова долина, район район Витоша, ул. улица „Полски бряст“, № 61
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
29.01.2020 г. 08:48:55
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
03.02.2020 г. 17:00:45
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
30.03.2020 г. 17:29:00
Received an answer
Съгласно подробния устройствен план на Столична община, ул. "Витошки камбани" и ул. "Малък резен" са част от второстепенната улична мрежа. Съгласно чл. 48 от Закон за движение по пътищата на кръстовище на равнозначни пътища водачът на пътно превозно средство е длъжен да пропусне пътните превозни средства, които се намират или приближават от дясната му страна.