Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Сметоизвозване в ж.к. Бели брези
Description
Това е трети наш сигнал относно съдовете за смет пред блокове 29,28и 27 на ж.к. Бели брези. Служителите на фирма "Зауба" след нашите жалби за два- три дни поставят кофите за смет на отредените за товаа "джобове" в тротоара, и после го карат по старому. Явно от община "Красно село" не контролират качеството на сметоизвозването. От фирма "ЗАУБА" са упорити в безпорядъка, но и ние, живущите в Бели Брези също сме упорити. Ще продължим да Ви информираме за неуредиците, докато системата им на работа не се промени. Моля за информация- защо можем да прикрепим само един файл?
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Waste containers placed in inappropriate locations
Received date
04.08.2020 г. 21:51:06
Issue number
1848
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Motopista, район Rajon Triaditsa, ул. bulevard "Gotse Delchev", № 96
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
04.08.2020 г. 21:51:06
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
05.08.2020 г. 11:22:16
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
23.09.2020 г. 11:52:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
imgD385.pdf