Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Шчуупено колче което държи предпазна ограда
Description
Здравейте, Шчупено е колчето което държи предпазна ограда за пешеходци. Прилагам и снимка.
Category
Road infrastructure
SubCategory
Missing or damaged tubular rails
Received date
20.01.2021 г. 16:36:08
Issue number
1990
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. Хиподрума, район район Красно село, ул. булевард „Гоце Делчев“, № 4
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
20.01.2021 г. 16:36:08
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
22.01.2021 г. 12:55:53
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
23.06.2021 г. 13:09:00
Received an answer
Шчуупено колче което държи предпазна ограда -Здравейте, относно счупено колче което държи предпазна ограда Ви уведомявам, че дирекция "Управление и анализ на трафика" при Столична община е възложила възстановяването му на фирмата изпълнител.