Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Пътна "настилка"?
Description
Здравейте, От няколко месеца, на Цариградско шосе в посока Плиска, в лентата за влизане в локалното има голяма и дълбока дупка. При нужда, мога да Ви изпратя снимки и видео.
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
17.04.2022 г. 20:02:34
Issue number
2362
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. g.k. Iztok, район Izgrev, ул. Boulevard "Tsarigradsko shose", № 2
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
17.04.2022 г. 20:02:34
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
18.04.2022 г. 17:26:47
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
27.04.2022 г. 11:41:00
Received an answer
Уведомяваме Ви, че сигналът е изпратен до районна администрация "Изгрев" за извършване на проверка на място и изготвяне на становище, необходими на Столична община за последващо процедиране.
4
29.04.2022 г. 12:12:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
Scan_2022_04_29_11_53_27_1704546.pdf