Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Състояние на зелени площи след строеж на паркинг
Description
За състоянието на зелените площи след строеж на паркинг подадох сигал на 5 октомври 2020 г. В отговор с изх.№РНД20-КЦ01-953 (1) 9.11.2020 без уведомен, че снимките са направени по време на строителните дейности, а след приключването им зелените площи са почистени. Да, наистина част от снимките са по време на строителните дейности, за да подчертаят на какво се превърнаха залените плоши, докато се изгражда паркинга. Не е вярно твърдението, че след приключване на строителните дейности строителните отпадици са почистени. Изпрашам снимки направени от днес, 9.11.2020 г. Се градинката е пълна с чакъл и там където замърсврането беше по-малко успя да покълне трева, но останаха бетонираните петна, големите камъни, както и купчината пръст вече покрита с есенни листа. Използвам момента да обърна внимание и на качеството на извършената работа. Вече е налице кратер върху новоположените блокчета.(снимката, не е достатъчно качествена, заради паркиралата кола )
Category
Pollution of public areas
SubCategory
Exit from construction sites of vehicles on street canvases with uncleaned chassis
Received date
09.11.2020 г. 17:05:41
Issue number
1951
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. g.k. Nadezhda 1, район Rajon Nadezjda, ул. ulitsa "Konstantin Budin", № 1
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
09.11.2020 г. 17:05:41
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
11.11.2020 г. 10:06:53
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
15.12.2020 г. 09:10:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img7118.pdf