Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Лош въздух
Description
Въздухът мирише на изгорели гуми и пластмаса. Пушекът идва от Факултета. Мирише още от обяд. Всяка вечер въздухът е така и не може да се диша.Влиза в домовете ни, колкото и да не искаме.
Category
Others
SubCategory
Disturbance of public order
Received date
04.09.2020 г. 16:55:53
Issue number
1887
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. ж.к. Западен парк, район район Красна поляна, ул. улица „Западна“, № 75
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
04.09.2020 г. 16:55:53
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
08.09.2020 г. 16:39:00
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
17.09.2020 г. 17:41:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img50D3.pdf