Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
разрушена спирка
Description
Здравейте! Пиша ви относно спирката на Центъра по Хигиена / Хиподрума, бул.акад.Иван Е.Гешов /. От месеци навеса и пейката за изчакване на транспорта липсват. Има и хора с по-специални потребности, които не бива да стоят прави по спирките докато чакат. Редно ли е една от най-натоварените спирки да е така осакатена?! Моля да вземете мерки! С уважение: В.Йорданова
Category
Road infrastructure
SubCategory
Missing or damaged spikes
Received date
15.05.2021 г. 19:32:17
Issue number
2138
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. Център, район район Триадица, ул. булевард „Aкадемик Иван Евстратиев Гешов“, № 15
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
15.05.2021 г. 19:32:17
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
17.05.2021 г. 10:37:14
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
21.05.2021 г. 09:51:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img267A.pdf
4
27.05.2021 г. 14:17:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img22B4.pdf