Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Огромни кратери пълни с вода при пазар Борово - улицата която води до магазин ЛИДЛ
Description
Невъзможни ями в бившия асвалт, невъзможно е да минеш без да сатънеш в кал и мръсна вода.
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
02.02.2021 г. 18:53:40
Issue number
2009
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. Мотописта, район район Триадица, ул. улица „Боянски водопад“, № 104
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
02.02.2021 г. 18:53:40
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
03.02.2021 г. 16:54:41
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
08.02.2021 г. 10:26:00
Received an answer
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви е изпратен до районна администрация "Триадица" за извършване на проверка на място и по преценка включване в годишната програма.
4
22.03.2021 г. 16:28:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img75C4.pdf
5
01.04.2021 г. 12:26:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img4887.pdf