Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Нефункционални Контейнери за боклук
Description
Здравейте г-н Кмет Днес виждам, че в кварталът ни (Дружба, София )са поставени нови контейнери за боклук. За жалост контейнерите са изключително нефункционални - не дават възможност на хората да изхвърлят по-обемист боклук, затрудняват хората с отварянето си. Преди, контейнерите бяха 5 сега са 2, поради това хората хвърлят боклука покрай контейнерите и боклукът се пръска по улиците. Когато духа вятър всичко е в боклук по булеварда. Бих искал да Ви помоля за разбиране и съдействие - преценете как би било най - удачно събирането на боклука да е от полза за всички. Поздрави.
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Waste containers placed in inappropriate locations
Received date
11.10.2020 г. 10:00:40
Issue number
1934
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
bul. "Krastyu Pastuhov" 62, 1592 g.k. Druzhba 1, Sofia, Bulgaria
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
11.10.2020 г. 10:00:40
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
12.10.2020 г. 11:16:05
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
20.10.2020 г. 11:30:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img5DF.pdf