Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Сметоизвозване в ж.к. Бели брези
Description
В ж.к. Белите брези- бул. "Гоце Делчев" има 3 огромни блока- 27,28 и 29. Пред тях, на булеварда имаше кофи за смет , явно подържани от 2 фирми. Едните бяха металлни, поцинковани, а другите - сини, пластмасовви. Явно има някакъв прроблем по ЗОП, защото сега са останали само 2 поцинковани кофи за смет, които се препълват още в 10 ч. ВТОРАТА ФИРМА ПРИБРА ТРИТЕ СИ ПЛАСТМАСОВИ КОНТЕЙНЕРА ЗА СМЕТ. Мърсотията около тях става невероятна привечер- сметта се трупа по тротоара и велоалеята . На първо време, молбата ни е, фирмата която все още работи, да добави поне още 3 контейнера. Молим за спешни мерки за поржане на чистота в квартала ни !
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Replacement of waste containers
Received date
13.03.2020 г. 13:00:06
Issue number
1632
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Borovo, район Krasno selo, ул. ulitsa "Borovo", № 41, вх. 9
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
13.03.2020 г. 13:00:06
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
16.03.2020 г. 14:09:46
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
31.03.2020 г. 12:52:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img66BC.pdf