Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Брутална дупка на под светофара на пресечката на бул.Евлоги Г. и бул. Черни връх
Description
Брутална дупка на под светофара на пресечката на бул.Евлоги Г. и бул. Черни връх. Дупката е огромна, вече изкривих една джанти и за малко не катастрофирах. Всеки ден е премеждие за всеки водач да избягва това "препядствие". Очакваме най-скорошно разрешаване на проблема.
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
19.02.2020 г. 09:34:45
Issue number
1599
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. zh.k. Zona B-5-3, район Rajon Vzrazjdane, ул. bulevard "General Mihail D. Skobelev", № 64
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
19.02.2020 г. 09:34:45
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
19.02.2020 г. 14:59:37
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
26.02.2020 г. 15:28:00
Received an answer
Уведомяваме Ви, че Вашият сигнал ще бъде изпратен към фирмата поддържаща района за отстраняване на проблема