Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Пътна инфраструктура
Description
Здравейте, на ул.Соколна в ж.к. Камбаните са поставени бетонни разделители на платното, които ограничават преминаването на МПС-та в района, който е с къщи, които ежедневно ползват лекотоварен транспорт за доставка или ремонти. На същата улица има и 14 ( четиринадесет ) съоръжения тип лежащ полицай, за които няма никаква предпоставка, или поне за броя им! Моля да обърнете внимание на двата проблема: - бетонните разделители - съоръжение лежащ полицай
Category
Road signaling
SubCategory
Missing or faded road marking; mismatch in signaling regulating street traffic
Received date
27.06.2021 г. 12:57:27
Issue number
2165
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. София, кв. ж.к. Камбаните, район Район Панчарево, ул. улица „Соколна“, № 47
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
27.06.2021 г. 12:57:27
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
05.07.2021 г. 11:46:05
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
07.01.2022 г. 09:59:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-КЦ51-1100.pdf
4
12.01.2022 г. 12:09:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-КЦ51-1100 (2).pdf