Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Сметоизвозване в ж.к. Бели брези
Description
Сряда, 24.06.2020- 18 ,30 часа.. Съдовете за смет са препълнени. СЪДОВЕТЕ ЗА СМЕТ СА СТРУПАНИ В КРАЯ НА БЛОКА. Така подредени, те пречат на автобусите от градския транспорт..СПЕЦИАЛНО ОТРЕДЕНОТО и врязано в тротоара място за 2 съда за смет от месеци стои празно. Докато блокове 29, 28, и 27 се обслужваха от две конкурентни фирми за сметоизвозвана, нещата бяха що годе нормални. Сега, когато само Фирма ЗАУБА извозва отпадъците, хаоса е пълен. Проблемът частично се дължи и на това, че всички магазини / а те са много / изхвърлят сметта си в тези кофи за смет, изнасяйки сметта си с колички от подлеза на бул. България и бул. Гоце делчев. Смятаме, че заведенията и магазините трябва да имат отделни съдове за смет.
Category
Waste collection and disposal
SubCategory
Waste containers placed in inappropriate locations
Received date
26.06.2020 г. 13:17:55
Issue number
1798
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Borovo, район Krasno selo, ул. ulitsa "Borovo", № 41, вх. 9
Attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
26.06.2020 г. 13:17:55
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
26.06.2020 г. 15:34:00
Sent to administration
Чака отговор от администрация