Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Непочистен сняг
Description
Здравейте, От няколко години насам пред къщата на ул. Любляна 13 снега не се почиства. При опит да се направи забележка на живущите и наемателите (сервиз за гуми), започват да се държат арогантно и да обясняват, че не било моя работа и ще чистят, ако те искат и ние щом сме глупави, да чистим. Моля да вземете мерки, защото всички наоколо си чистим снега.
Category
Cleanliness
SubCategory
Incineration of tires, agricultural and other wastes in public places
Received date
14.02.2021 г. 17:48:20
Issue number
2029
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. kv. Ovcha kupel, район rayon Ovcha kupel, ул. ulitsa "Zemedelska", № 2
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
14.02.2021 г. 17:48:20
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
15.02.2021 г. 11:48:14
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
26.02.2021 г. 17:10:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
img46AF.pdf