Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Затлачени шахти за дъждовни води от уличната канализация и разрушени решетки на шахтите
Description
В по-голямата част от ул. Красна китка шахтите за отвеждане на дъждовните води са затлачени. Критично е състоянието в началото на улицата и подхода от към бул. Пушкин, като пред трафопоста на ЧЕЗ, предвид нарушената нивелета на платното се образува голяма локва, а шахтите са тотално запушени до горе, особено след наскорошния външен ремонт на трафопоста. На кръстовището с ул. Белмекен от двете шахти работи само едната, но при обилен дъжд и тя прелива и не успява да поеме завишения отток, тъй като по ул. Белмекен няма изградена дъждовна канализация.
Category
Water and sanitation
SubCategory
Rain water that does not drain from the street lane
Received date
20.11.2019 г. 14:24:48
Issue number
1502
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. Sofia, кв. Pavlovo, район Rajon Vitosja, ул. ulitsa "Krasna kitka", № 5
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
20.11.2019 г. 14:24:48
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
20.11.2019 г. 16:51:12
Sent to administration
Чака отговор от администрация