Mayor, look!
Home
Issues
Submit an issue
Log In
About
Terms and conditions
GDPR
About the project
Issue details
Description
Status
Issue has been register into the administration's document flow system
Subject
Ремонт на пътя
Description
Здравейте, кога се очаква да бъде ремонтиран този участък на пътя между Нови Хан и магистралата? Положението вече е нетърпимо, всеки ден има спрели хора със спукани гуми на колите, заради всички кратери, които са се образували по пътя! Колко гуми трябва да бъдат спукани или трябва ли да се загуби човешки живот, за да бъдат предприети своевременни мерки?! Благодаря!
Category
Road infrastructure
SubCategory
Holes, falling or lifting the roadway or pavement floor
Received date
20.05.2022 г. 10:33:37
Issue number
2380
Location
Organization
Sofia Municipality
Address
гр. село Лозен, район Район Панчарево, ул. 8
Attachments
No attachments
Issue activity
#
Date
Status
Information
Attachments
1
20.05.2022 г. 10:33:37
Initial registration in "Mayor, look!"
Подаден е сигнал
2
20.05.2022 г. 12:30:24
Sent to administration
Чака отговор от администрация
3
20.05.2022 г. 13:59:00
Received an answer
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви ще бъде изпратен до Агенция "Пътна инфраструктура" гр.София за предприемане на действия по компетентност.
4
02.06.2022 г. 10:04:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-КЦ01-23543.doc
5
20.06.2022 г. 14:56:00
Received an answer
Получен отговор от администрация
СОА22-ВК08-8972-КД.doc